חדש: איתור מלאי קנאביס רפואי

מאמרים ומחקרים הנוגעים לקנאביס רפואי

"איפה לקנות קנאביס רפואי" זו השאלה הראשונה ששואל את עצמו כל מטופל מיד לאחר קבלת הרשיון והמרשמים במייל.

קודם כל אתם צודקים. איתור מלאי קנאביס לא היה צריך להיות מורכב כל כך, אבל זה גם לא כזה מסובך - כך תעשו זאת נכון.

יש בישראל כרגע מעל 60 חנויות (בתי מרקחת) לממכר קנאביס רפואי - איך נדע מה המלאי הזמין בכל רגע בכל חנות?

איפה יש זן שאני אוהב וכמה ממנו זמין כרגע?

לדוגמה, מטופל שקיבל מרשם ל-20 גרם קנאביס במינון T20/C4 ירצה לדעת באיזה בית מרקחת יש 20 גרם זמינים מקטגוריה זו.

המטופל ירצה גם לדעת איזה זנים זמינים בכספת בית המרקחת מקטגוריית T20 ואולי הוא אף מחפש זן קנאביס ספציפי - כיצד ידע אם הוא זמין בחנות?

שימו לב! משרד הבריאות לא השיק עד כה מערכת ארצית לאיתור מלאי קנאביס בחנויות. אתרים קיקיוניים שטוענים כך, כנראה פשוט מנסים לאסוף את הפרטים האישיים שלכם.

אז מה לעשות?

7 שיטות לאיתור מלאי קנאביס רפואי

1. דרך הפשוטה ביותר לאיתור מלאי היא דרך קישורים קבועים שמפרסמות חלק מהחנויות שמעדכנות באופן קבוע ויומיומי את המלאי הזמין, למשל כאן.

2. דרך יעילה נוספת היא דרך ערוץ טלגרם יעודי שנפתח לצורך כך. בערוץ מתפרסמים תפריטי מלאי עדכניים, מדי יום, מבתי מרקחת מובילים בכל הארץ. לחצו כאן, דפדפו בין התפריטים, או לחצו "חיפוש" ואתרו לפי שם העיר בה אתם נמצאים.

3. חדש! בוט טלגרם "אבנר מוצא קנאביס" - יאתר עבורכם בקלות את תפריטי המלאי המעודכנים ביותר בכל חנות או, אם תרצו, היכן זמין במלאי מוצר ספציפי שאתם מחפשים. לכניסה לבוט לחצו כאן.

4. אבל מה אם רוצים לאתר מוצר ספציפי? זן מסוים? עכשיו זה פשוט - גשו לדף הבית באתר הזה למשל, או לגוגל, רשמו את שם המוצר/זן המבוקש בשדה החיפוש בראש העמוד, ותופנו למוצר שחיפשתם. מעט מתחת לתמונות ופרטים נוספים על המוצר, תוכלו למצוא טבלה המתעדכנת בשידור חי ובה רשימת כל החנויות, בתי המרקחת, בהם המוצר נמצא ממש עכשיו.

5. דרך נוספת לאיתור מלאי קנאביס היא ליצור קשר טלפוני עם בתי מרקחת הקרובים למקום מגוריכם (ניתן לאתרם בעזרת מפה כאן) ולשאול את הרוקח/ת או המוקדנ/ית מה המלאי הזמין ברגע זה. זה כדאי בכל מקרה כדי לוודא שמה שמופיע במלאי אכן זמין כרגע.

6. דרך נוספת לאיתור מלאי קנאביס בבתי מרקחת היא פשוט לבקש סיוע בפורומים ברשתות החברתיות, למשל בפורום קנאביס בפייסבוק כאן.

7. אבל השיטה הנוחה והיעילה ביותר היא כנראה הטבלה הזאת:

כל המוצרים

ברשימה שלפניכם נמצאים פרטים וקישור לתפריט המלאי המעודכן ביותר של כל אחד ממוצרי הקנאביס בחנויות - פשוט לחצו על הקישור ("מלאי") וראו היכן המוצר נמצא:

תפריטי מלאי

ברשימה שלפניכם נמצא תפריט המלאי המעודכן ביותר של כל אחת מחנויות הקנאביס (בתי מרקחת) - פשוט לחצו על הקישור ועיינו בתפריט:

מוצרים לפי ריכוז THC נוכחי

ברשימה שלפניכם המוצרים מסודרים לפי ריכוז ה-THC שנמדד בהם בבדיקות מעבדה. הרשימה מעודכנת באופן קבוע עם תוצאות הבדיקות האחרונות שנערכו למוצרים.

מוצרים לפי מחיר

ברשימה שלפניכם המוצרים מסודרים לפי מחיר, מהזול ביותר ליקר ביותר.

מוצרים לפי יצרן

ברשימה שלפניכם ניתן לראות איזה מוצרים של יצרן מסויים זמינים במלאי כרגע.

לחצו על כפתור החיפוש והקלידו את שם המוצר/יצרן/חנות/קטגוריה: חיפוש

ערוץ טלגרם

איתור מלאי קנאביס רפואי בצ'אט טלגרם - מעודכן 24/7! Telegram לחצו על הכפתור ותופנו לערוץ טלגרם. שם תוכלו לדפדף בין התפריטים, או להפעיל "חיפוש" במכשיר הטלפון או במחשב, להקליד את שם העיר בה אתם נמצאים ולנווט בין התפריטים של בתי המרקחת באותה עיר.

מוצרים שנמכרים בהנחה כרגע

לפניכם רשימה של כל המוצרים שנמכרים כרגע במחיר מוזל (לפחות 5% הנחה) בבתי מרקחת מסוימים. כדי לראות היכן המוצר זמין במחיר המוזל, לחצו על שם המוצר.